• : 0224 250 11 00
Mesafeli Taşıma Sözleşmesi

Mesafeli Taşıma Sözleşmesi

Değerli Ziyaretçilerimiz ve Üyelerimizin DİKKATİNE!

TatilHazinesi.com; Tatil Tesisleri Rehberi ve Tatil İlanları Sitesinde TESİS VEYA TUR REZERVASYONU YAPILMAMAKTADIR. LÜTFEN!.. Rezervasyon, tesis ve acenta bilgileri, ilanları ve reklamları hakkında daha fazla bilgi edinmek veya rezervasyon yapmak için ilgili ilanı veya reklamı oluşturup yayınlayan kayıtlı tesis veya acenta yetkilileri ile görüşünüz. Bu konuda TatilHazinesi.com un hiçbir bilgisi yoktur.

FATURASIZ VE PAZARLIK USULÜ ÜYELİK, REKLAM, DOPİNG, VİTRİN VE İLAN SATIŞIMIZ YOKTUR!.... 

TatilHazinesi.com da yer alan üyelerimiz olan turizm tesislerinin, acentalarının veya diğer üyelerimiz ve ziyaretçiler ile reklam verenlerin oluşturduğu tüm içerik, görüş ve bilgilerin doğruluğu, eksiksiz ve değişmez olduğu, yayınlanması ile ilgili yasal yükümlülükler içeriği oluşturan bu üye tesise, acentaya, üyeye, reklam verene veya ziyaretçiye aittir. Bu içeriğin, görüş ve bilgilerindeki yanlışlık, eksiklik veya yasalarla düzenlenmiş kurallara aykırılığından TatilHazinesi.com ve yöneticileri hiç bir şekilde sorumlu değildir ve sorumlu tutulamaz. Üyelerimizin, ziyaretçilerimiz, reklam verenlerin ve müşterileri ile arasında ki uyuşmazlıklar da ve mahkemelerde TatilHazinesi.com ve yöneticileri taraf olarak gösterilemez. Taraflar sorunlarını ve uyuşmazlıklarını kendi aralarında halletmek zorundadır.

Tarafımıza karşı yapılan hukuksuzluk durumlarında, sitemizin kötü niyet ve kötü amaçla veya sahtekarlık, dolandırıcılık ve benzeri gibi amaçlar için de kullanılması halinde cezai ve hukuki her konuda BURSA MAHKEMELERİ, İCRA DAİRELERİ ve ARABULUCULARI YETKİLİDİR.

MESAFELİ SATIŞ SÖZLEŞMESİ:

Sitemiz Üzerinden Kredi Kartı veya Banka Kartı ile Ödeme ALINMAMAKTADIR VE YAPILMAMAKTADIR!.. Kredi ve Banka Kartı bilgileriniz ve şifreleri ÜYELİK, REKLAM, İLAN DOPİNG VE VİTRİN SİPARİŞLERİNİZİ oluşturma ve ödemesini yapma sırasında bizim için gerekli değildir ve bizim tarafımızdan da hiç bir zaman sorulmaz ve istenmez. 
ÜYELİK, REKLAM, İLAN DOPİNG VE VİTRİN SİPARİŞİ ÖDEMELERİNİZİ, aşağıda belirttiğimiz BANKA HESABIMIZA mobil hesabınızdan, bankamatikten, bankalarınız dan, Ziraat Bankaları Şubelerinden veya PTT den HAVALE / EFT yaparak ödeyebilirsiniz.
ÜYELİK, REKLAM, İLAN DOPİNG VE VİTRİN siparişleri için tek ödeme yönteminiz " BANKA HAVALESİ " dir. Banka veya Kredi Kartı bilgileriniz ve Şifreleri sitemiz üzerinde kullanılmaz. Firmamız tarafından da hiç bir zaman size sorulmaz ve sizden istenmez.
ÜYELİK, REKLAM, İLAN DOPİNG VE VİTRİN SİPARİŞ talebinizi TatilHazinesi.com üzerinden tamamladıktan sonra sipariş bilgilerinizi, sistem üzerinden otomatik olarak verilen sipariş numaranız ile birlikte +90 505 470 90 00 no.lu WhatsApp hattımız üzerinden bize bildiriniz. WhatsApp dan bildirilmeyen siparişlerine cevap verilmez!  DİKKATİNİZE !....  Yukarıda açıklanan siparişleriniz için firmamızın  ( 0505 470 90 00 ) no.lu GSM ve WhatsApp hattından başka hiç bir iletişim hattı yoktur. Güvenliğiniz için başkalarına itibar etmeyiniz ve başka numaralar ile iletişime geçmeyiniz. Telefon rehberinize ve WhatsApp iletişim hattınıza 0505 470 90 00 No.lu  GSM iletişim hattımızı "ÇLK REKLAM" adıyla kayıt etmeyi UNUTMAYINIZ!.
Yukarıda açıklanan siparişleriniz ile ilgili olarak firmamızın, ( 0505 470 90 00 ) nolu GSM hattından  " ....... nolu siparişiniz firmamız tarafından onaylanmıştır." şeklinde ONAY mesajı gelmeden, kesinlikle banka hesabımıza ÖDEME YAPMAYINIZ! Banka hesabımız aşağıda açıklanmıştır.
ÜYELİK ONAY Mesajımızı aldıktan EN GEÇ 14 GÜN (DENEME SÜRESİ) İÇERİSİNDE siparişinizin ödemesini yapıp, ÖDEME DEKONTU GÖRÜNTÜSÜ VE FATURA DÜZENLEME BİLGİLERİNİZİ ( Adınız Soyadınız, T.C. Kimlik No veya Firma İseniz Firma Adı, Vergi Dairesi ve Vergi Numarası ile Fatura Adresinizi eksiksiz olarak) +90505 470 90 00 no.lu WhatsApp hattımızdan bize iletiniz! Ödemeniz aşağıda açıkladığımız banka hesabımızda görüntülendikten sonra siparişiniz veya siparişleriniz kesin olarak ONAYLANIR ve E-Faturası da düzenlenip e-posta adresinize gönderilir. ÜCRETİ 14 GÜNLÜK DENEME SÜRESİ İÇERİSİNDE ÖDENMEYEN ÜYELİKLER İPTAL EDİLİR VE ÜYENİN OLUŞTURMUŞ OLDUĞU TÜM KAYITLAR BU SÜRE SONUNDA SİTEMİZDEN SİLİNİR. 14 GÜNLÜK DENEME SÜRESİ 12 AYLIK PAKET SÜRESİNE DAHİLDİR. BU NEDENLE ÜYELERİN ÖDEME YAPTIKTAN SONRA ÜYELİKLERİNİN HERHANGİ BİR AŞAMASINDA CAYMA HAKKI YOKTUR. CAYMA DURUMUNDA PARA İADESİ SÖZ KONUSU EDİLEMEZ VE PARA İADESİ YAPILMAZ.
TatilHazinesi.com da yer alan üyelerin veya ziyaretçilerin oluşturduğu tüm içerik, görüş ve bilgilerin doğruluğu, eksiksiz ve değişmez olduğu, yayınlanması ile ilgili yasal yükümlülükler içeriği oluşturan üyeye veya ziyaretçiye aittir. Bu içeriğin, görüş ve bilgilerin yanlışlık, eksiklik veya yasalarla düzenlenmiş kurallara aykırılığından TatilHazinesi.com ve yöneticileri hiç bir şekilde sorumlu değildir ve sorumlu tutulamaz. Üyelerimizin, ziyaretçilerimiz ve müşterileri ile arasında ki uyuşmazlıklar da ve mahkemelerde TatilHazinesi.com ve yöneticileri taraf olarak gösterilemez. Taraflar sorunlarını ve uyuşmazlıklarını kendi aralarında halletmek zorundadır.

Tarafımıza karşı yapılan hukuksuzluk durumlarında, sitemizin kötü niyet ve kötü amaçla veya sahtekarlık, dolandırıcılık ve benzeri gibi amaçlar için de kullanılması halinde cezai ve hukuki her konuda BURSA MAHKEMELERİ, İCRA DAİRELERİ ve ARABULUCULARI YETKİLİDİR.

CANLI DESTEK için  her gün saat 10.00 - 18.00 arasında 0505 470 90 00 no.lu GSM hattımızı arayabilirsiniz.
BANKA HESABIMIZ HAVALE/EFT BİLGİLERİ: ( Dikkatinize!.. Bundan başka banka hesap numaramız yoktur.)
T.C. ZİRAAT BANKASI
Şubesi:    Ulucami / BURSA Şubesi
Şube Kodu:   677
Hesap No:    94024848-5001 
IBAN NO:    TR34 0001 0006 7794 0248 4850 01
Hesap Adı:   ÇLK REKLAM ORG. LTD. ŞTİ.
Sitemiz, TatilHazinesi.com dan üyelik paketi, reklam, doping, vitrin, ilan ve diğer ücretli hizmetlerimizden sipariş veren ve bunları satın alan tüm üyelerimiz bu "Mesafeli Satış Sözleşmesi" şartlarını peşinen kabul etmiş sayılır.

04.01.2024

ÇLK Reklam Org. San. ve Tic. Ltd. Şti.
Ticaret Sicil No: 75557
Adres: Yeşilova Mah. Küçükçamlıca Sk. No:21-A Osmangazi/BURSA
Posta Kodu: 16250

ŞİRKET MÜDÜRÜ
Mustafa ÇELİK