• : 0224 250 11 00
Tatil Rehberi Üyelik ve İlan Paketlerinde Kampanya
img
Tatil

Tatil Rehberi Üyelik ve İlan Paketlerinde Kampanya

Tatil Tesisleri ve Seyahat Acentaları Rehberi ile İlan Sitesi "Tatil Hazinesi" ne;

- Bir Ay Süreli Kurumsal Standart (Deneme) Üyeliği ve İlan Paketi ÜCRETSİZDİR.

- Sitemizde ÜCRETLİ Kurumsal Üyelik ve İlan Paketleri Olan 12 Ay Süreli Silver ile Gold Üyelik Paketlerine Üyelik Kaydı Oluşturan Tesislere,  İngilizce Olarak Açtığımız Otel Rehberi Sitemiz HotelGuideTurkey. com da 1.200 TL.lik 12 Ay Süreli Silver Üyelik ve İlan Paketi Üyelik Kampanyamızın Hediyesidir.

- Sitemizin Ücretli veya Ücretsiz Kurumsal Üyelik ve İlan Paketleri İle Tesisinizi, Acentanızı, Tatil Hizmetlerinizi, Kampanyalarınızı ve Tatil Yörenizi Videoları, Resimleri ve Yazılı Anlatımlarıyla Sitemiz Üzerinden Kendiniz Tanıtabilirsiniz. Tesis ve İlan Kayıtlarınızı Kendiniz Oluşturup, Site Yönetimimizin Hiçbir Onayına Gerek Kalmadan Doğrudan Kendiniz Yayınlayabilirsiniz! Yayından Kaldırabilirsiniz! Web Sitenize Link Verebilirsiniz!

Sitemize Üyelik Şartlarımız "Hizmet Sözleşmemiz" de Ayrıntılı Olarak Açıklanmaktadır. Lütfen; Hizmet Sözleşmemizi Okuyup Anlamadan Sitemize Üyelik Oluşturmayınız!

Kendine Ait Çalışır Durumda Web Sitesi Olmayan Tesisler İle Acentalar Sitemizden Ücretsiz veya Ücretli Kurumsal Üyelik ve İlan Paketi Satın Alamaz ve İlan Kaydı Oluşturamazlar. Oluşturulmuş Olan Üyelik Kayıtlarına Site Yönetimimiz Tarafından Onay Verilmez. Bunu Bir Güvenlik Unsuru Olarak Gerekli Görüyoruz.

Kurumsal Üyelik Kaydınızın Onaylanması İçin Lütfen; 

- Üyelik Kaydınızı Tesisinizin veya Acentanızın Adı, Web Sitenize Ait Bir E-Posta Adresi ve Web Sitenizde Gösterilen Sabit Tel. ve GSM İletişim Numaranız İle Oluşturunuz!

- Kayıtlarda Belirtmiş Olduğunuz E-Posta Adresinizi Üyelik Sırasında ve GSM İletişim Numaranızı da Üyelik Kaydınızı Oluşturduktan Sonra +90 505 470 90 00 Nolu Sitemizin Mobil Destek Hattına WhatSapp'dan Göndereceğiniz Kayıt ve Seçmiş Olduğunuz Üyelik İlan Paketi Onay Talep Mesajı İle Doğruluğunun Tarafınızdan Yapılması ve Kontrol Edildiğinde de Üyelik Kayıtlarınızda Belirtilen İletişim Bilgileriniz İle Web Sitenizde Belirtilenlerin Aynı Olması Gerekmektedir.

Bu Kampanyamız Devamlı ve Süresizdir.

13.06.2021

ÇLK Reklam Ltd. Şti.

https://clkreklam.com


İlginizi Çekebilir